Sosyal Medya ve Fenomen Avukatı

"Sosyal Medya" sadece Facebook ve Twitter değil, aynı zamanda kullanıcıların bilgi, fikir, kişisel mesajlar ve diğer içerikleri paylaşmak için çevrimiçi topluluklar oluşturduğu tüm elektronik iletişim biçimlerini içerir. Sosyal medya, herhangi bir ticari pazarlama ve müşteri tabanlı geliştirme platformunun önemli bir parçası haline geldi.

Yeni ve genişleyen platformlar bir tıklama kadar hızlı şekilde gezinirken, bilişim hukuku tarafında işlenen suç alanı da hızla genişliyor. İzmir'de "Bayraklı" nın kalbinde yer alan Avukat Lütfi Kurt, yeni medya hukuku, siber zorbalık, iftira, ticari iftira, gizlilik, e-ticaret, siber alan ve internet konularında saygın bir hukuk bürosudur. teknoloji ile ilgili anlaşmazlıklar, ticari sırlar, sözleşmeler, garantiler ve yazılım.

Sosyal medya sorunları ve sorunların nasıl düzeltileceğini bilmek, bugün tüm işletmeler ve fenomen temsilcileri için çok önemli. İşte işletmelerin ve sosyal medya fenomenlerinin genel Bilişim Hukuku Avukatı Lütfi Kurt ile çalışmalarının beş nedeni, tavsiye edilen bilişim avukatlarının sosyal medyanın tüm yönlerini anlamada güncel olmaları gerektiğiyle aynı nedenler:

1. Sosyal Medya, içeriğinizi tanıtmanın mükemmel bir yolu

Sosyal medya, mevcut müşterilerle iletişim halinde kalarak reklama aşırı miktarda para harcamadan potansiyel müşterilere ulaşmanıza olanak tanır. Sosyal medya, yüksek kaliteli içerik oluşturma ile birlikte kullanıldığında, size yeni müşteriler çekmenin oldukça etkili bir yoludur ve ayrıca uzmanlık alanınızda otorite oluşturmanıza yardımcı olur. Haksız rekabet ve adil rekabet soruları Avukat Lütfi Kurt'a ve bilişim hukuku profesyonellerine sorabilirsiniz.

2. Sosyal Medya, itibarınızı yönetmenize yardımcı olur

Sosyal medya, diğer insanların ve sitelerin çevrimiçi adınız, şirketiniz veya markanız hakkında söylediklerine göz kulak olmanıza ve gerekirse sorunları hızlı ve verimli bir şekilde çözmenize olanak tanır. Argo içerik, küfür, iftira ve anonim saldırıların nasıl ele alınacağı ve nasıl dava açılacağı en yetkin yasal temsilciliğimiz ile uzmanlık alanlarımız arasında.

3. Sosyal Medya, kişisel olmanıza ve daha iyi müşteri hizmeti sunmanıza yardımcı olur

Müşteri sorularının cevapsız kalmasına izin vermek, işletmeleri umursamıyormuş gibi profesyonelce görünmüyor ve müşterilerin yüzü olmayan şirketlerle değil, gerçek insanlarla bağlantı kurmaktan hoşlandıkları bir gerçek. İşletmenizin, müşterilerinizin kullandığı sosyal ağlarda görünür olması ve tüm kanallarınızı marka sözleri ve müşteri soruları için düzenli olarak izliyor olmanız çok önemli. Sosyal medyanın yardımıyla, işletmeler yerleşik bir standart yanıt senaryosu yerine müşterileriyle kişisel olarak iletişim kurabilirler. Bu, şikayetleri ve yüksek maliyetli yasal ücretleri en aza indirir.

4. Sosyal medya, işletmenizde veya markanızda güvenilirlik oluşturmanıza yardımcı olur

Erişilebilir bir işletme, güvenilir bir iştir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok alternatif varken, müşteriler genellikle bunalmış durumdadır ve ilk kez uğraştıkları bir işletmeyi doğrulamanın kolay bir yolunu isterler. Sosyal medyada aktif olduğunuzu görmek, potansiyel müşterilerde güven oluşturmanıza yardımcı olur; müşterilerinizi önemsediğinizi ve herhangi bir sorun olması durumunda kolayca iletişim kurabileceğinizi belirtir. İsim ve marka koruması, Avukat Lütfi Kurt tarafından her gün yaptığımız işin bir parçasıdır.

5. Fenomen avukatı sizi sosyal medyada bilişim suçlarına karşı korur

Fenomenler, yalnızca kendileri için çalışmak istedikleri deneyimli bilişim avukatına ihtiyaç duyar. Fenomen haklarını korumak için siber suçlar avukatı olarak sizin ile çalışıyorum. Ayrıca yapılan anlaşmanın yanında hata yapmamalarını, ödeme almamalarını, markayı yabancılaştırmamalarını veya başka bir şekilde kariyerlerine zarar vermemelerini sağlıyorum.

Fenomenlerin bilişim hukuku ile ilgili sorularını veya endişelerini yanıtlamaktan mutluluk duyarım.

Avukat Lütfi Kurt gibi sosyal medyada hukuki konularda ne yaptıklarını bilen profesyonellere sahip olmak, itibarınızı geliştirebilir.

26 Ocak, 2021

İzmir Avukat, İzmir Avukatları, İzmir Ağır Ceza Avukatları, İzmir Ağır Ceza Avukatı, İzmir Boşanma Avukatı, İzmir Boşanma Avukatları