Kurumsal

Avukat Lütfi Kurt, İzmir’de yılların tecrübesiyle Ağır Ceza Avukatı, Ceza Avukatı, Boşanma Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, Yabancılar Avukatı ve diğer avukatlık konularında hizmet vermekte. Müvekkillerin sorunlarını en hızlı ve en iyi şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla özveriyle işlerimizi takip ediyoruz.

Avukat Lütfi Kurt Hukuk Bürosu olarak, hukuki konularda en iyi sonuç odaklı hızlı, doğru, kalıcılığı ve kaliteyi ilke edindik. Hukuk hizmetlerinde geniş bakış açısı, saygı, disiplin ve meslek etik kurallarından taviz vermeden en iyi hukuk bürosu olmayı amaçlıyoruz.

Müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için, birden çok çözüm yolu sunarız. Müvekkillerimizi gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışındaki işlerde temsil etmekteyiz. Müvekkillerimizle olan çalışmalarımızda, müvekkil çıkarlarını ilk ve vazgeçilmez bir unsur olarak görmekteyiz. Bu nedenle müvekkillerimiz bizlerin kararlarına ve önerdiğimiz çözümlere tam olarak güvenmekte ve destek vermektedirler.

Avukat Lütfi Kurt

İzmir Avukat, İzmir Avukatları, İzmir Ağır Ceza Avukatları, İzmir Ağır Ceza Avukatı, İzmir Boşanma Avukatı, İzmir Boşanma Avukatları