Kurumsal

Avukat Lütfi Kurt, İzmir’de yılların tecrübesiyle Ağır Ceza Avukatı, Ceza Avukatı, Boşanma Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, Yabancılar Avukatı ve diğer avukatlık konularında hizmet vermekte. Müvekkillerin sorunlarını en hızlı ve en iyi şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla özveriyle işlerimizi takip ediyoruz.

Avukat Lütfi Kurt Hukuk Bürosu olarak, hukuki konularda en iyi sonuç odaklı hızlı, doğru, kalıcılığı ve kaliteyi ilke edindik. Hukuk hizmetlerinde geniş bakış açısı, saygı, disiplin ve meslek etik kurallarından taviz vermeden en iyi hukuk bürosu olmayı amaçlıyoruz.

Müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için, birden çok çözüm yolu sunarız. Müvekkillerimizi gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışındaki işlerde temsil etmekteyiz. Müvekkillerimizle olan çalışmalarımızda, müvekkil çıkarlarını ilk ve vazgeçilmez bir unsur olarak görmekteyiz. Bu nedenle müvekkillerimiz bizlerin kararlarına ve önerdiğimiz çözümlere tam olarak güvenmekte ve destek vermektedirler.

Avukat Lütfi Kurt

Ekibimiz ile Tanışın

blabla
Avukat Lütfi Kurt

Lütfi Kurt Hukuk Bürosu İzmir'de Av. Lütfi Kurt tarafından kurulduğu günden itibaren, İzmir'in en saygın hukuk bürolarından biri olmayı hedefliyor.

blabla
Avukat Nazlıcan Yıldırım

Hedefimiz İzmir içinde ve İzmir dışında müvekkillerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektir.

blabla
Call Center Rojda Aktaş

İnsan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerinden hareketle müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

blabla
Avukat Abdullah Şanal

Alanlarında uzmanlaşmış hukuk departmanlarına ayrılarak organize olup danışman kadromuzla Türkiye’yi kapsayan güçlü bir müvekkil ağı oluşturuyoruz. Kurumsal ve kişisel hukuk hizmetlerimizle müvekkillerimizin yanında yer alıyoruz.

blabla
Stajyer Öğrenci Buğra Anıl Aksu

Ağır Ceza Hukuku alanında, müvekkillerine soruşturma aşamasından itibaren gereksinim duyulan her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmetini sağlamaktayız.

blabla
İcra Katibi Ayşegül Bozkurt

Soruşturma ve dava öncesinden soruşturma ve davaların yürütülmesi ile infaz aşamasına kadar, cezai yaptırım riski olan tüm iş ve işlemlere ilişkin danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

blabla
İcra Departman Koordinatörü Muhammed Ali Kurt

Kişi ve kuruluş ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun müvekkil memnuniyetini üst düzeyde tutacak hukuksal hizmetler vermekteyiz.

blabla
Adliye Personeli-Katip Oğuzhan Özen

İcra İflas Hukuku alanında, alacağın tahsili amaçlı icra takiplerinde borçluya ait tüm menkul, gayrimenkul ile üçüncü kişilerdeki hak ve alacakların tespiti amaçlı kapsamlı araştırmalar yapmaktadır.

blabla
Süleyman Şahin Stajyer Avukat

Yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunarak İzmir'de' akla gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.

İzmir Avukat, İzmir Avukatları, İzmir Ağır Ceza Avukatları, İzmir Ağır Ceza Avukatı, İzmir Boşanma Avukatı, İzmir Boşanma Avukatları